Das International | Uluslararası Ambulans Hizmetleri
Başkanın Mesajı

Değerli İş Ortağımız,
Grup şirketlerimizin imkân ve kabiliyetleri dâhilinde bulunan, özellikle ileri bilgi ve teknolojinin iletişim ve ulaşım sektörlerinde sağladığı esnek ve mobil çözümlerin bir uygulama alanı olan Hava Taksi ve Kara ve Hava Ambulans hizmetlerinin sağladığı destekle, insan gücü ve zaman kayıpları önleyici daha sağlıklı ve güvenli yaşam ve çalışma ortamlarını hazırlamak, risk ve acil durum yönetiminde kaynakları etkin ve verimli kullanmak mümkün olmaktadır.

''DAS AMBULANS'', DAS Özel Ambulans Servisi ve Koçoğlu Şirketler Grubunun, DAS ÖZEL SAĞLIK A.Ş çatısı altında yarattığı Türkiye ve yurtdışında özellikle hastane öncesi acil tıbbi müdahale ve hasta bakımı ve nakli konusunda, alanında tecrübe sahibi, kendisini kanıtlamış bilimsel ve akademik uzman danışmanları ve profesyonel kadrolarıyla uzman bir kuruluştur. T.C. Sağlık Bakanlığınca ruhsatlandırılan ilk Hava ve Kara Ambulans Servislerinden olan ''DAS Özel Ambulans Servisi'' ve "Koçoğlu Hava ve Kara Ambulans Servisi"ni bünyesinde bulunduran ''DAS AMBULANS'';
* Embraer Legacy 600 ve Hawker Beechcraft 400 XP jet motorlu, ICU donanımlı ambulans uçakları,
* Ambulans ruhsatlı helikopterleri,
* Yoğun Bakım, Acil Yardım ve Hasta Bakım Ambulans donanım özelliğine sahip kara ambulansları,
* Gezici Sağlık Araçları ile,

Kamu Kurum ve Kuruluşları, Özel Sektör Kuruluşları ve STK'lara sunduğu Kara ve Hava ambulans hizmet çözümleri ile sektöründe lider konumdadır. Kara ve Hava Ambulans, Hastane Öncesi Acil Sağlık Hizmetleri ve Sağlık Destek Hizmetleri uygulamalarındaki bilgi ve deneyimlerimizi sizlere sunmak, en zor anınızda yanınızda olmak istiyoruz.

Saygılarımla,
İbrahim Dölek Yönetim Kurulu Başkanı


Das International | 2017 ©