Das Ambulans | Uluslararası Ambulans Hizmetleri| Organizasyon Talep Formu
Organizasyon Talep Formu

Tanzim Tarihi:
Organizasyon Tarihi:
Organizasyon İçeriği:
Organizasyon Firması:
Organizasyon Yeri Adresi:
Talep Edilen Hizmetler
İlgili Kişi İsmi ve Telefonu:
Başvuru Tarihi:
Ekibin Kompanse Edilmesi İsteniyor mu? (Ücrete tabidir.)
Evet
Hayır
Organizasyon Firması Tel ve Faks No:

MOİRA AMBULANCE TEKLİF FORMU

1- Organizasyon Başlangıç Saati:
Organizasyon Bitiş Saati:
2- Belirtilen Organizasyon bitiş saatinde ekip görev yerinden ayrılacaktır. Süre aşımında her saat başı 50 TL + KDV ek ücret olarak fatura edilecektir.
3- Teklif Edilen Fiyat:
Ambulans Ekibi: (*) Doktor (*) Anestezi Uzmanı (*) Sürücü
4- Sağlık Ekibinin konaklama, yiyecek ve içecek ihtiyacının organizasyon firması tarafından karşılanması:
Evet
Hayır
5- Hızlı ve yerinde müdahale açısından organizasyonun gerçekleşeceği mekanda sağlık ekibine uygun bir yer (oda) ayarlanması organizasyon firması tarafından sağlanacaktır.
6- Organizasyon süresince 32 acil durum parametresi dahilinde oluşacak vakalarda kullanılacak sarf malzeme gerçekleştirilecek transport işlemleri ve ekibi kompanse etme işlemleri ücretsizdir. 32 acil durum parametresi dışındaki vakalarda yerinde müdahaleler ücretsiz , transport ise ücretli olup organizasyon şirketine aittir ve transport ücreti gidilen mesafeye göre değişen standart Das International ücret tarifesi üzerinden %25 indirim yapılacaktır. (Acil durum parametreleri için Bkz. www.dasinternational.org)
7- Acil olmayan durumlarda müdahale nedeniyle ekibin organizasyon yerinden ayrılması durumunda başka bir ekibin gönderilmesi (Ekibin Kompanse Edilmesi):
Evet
Hayır
8- Hizmet bedelinin tamamı, organizasyon tarihinden itibaren 7 gün içerisinde Das Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Ambulans Sanayi Ltd Şti hesabına yatırılacaktır. Das Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Ambulans Sanayi Ltd Şti 7 gün içinde ödenmeyen ücretler için aylık %7 gecikme faizi uygulama hakkını saklı tutar.
Şirket ünvanı
V.D. ve V. Nosu:
Fatura Adresi
9- Acil sağlık hizmetleri sosyal hizmetler kapsamında kurumsal bir sorumluluk taşıması sebebiyle acil durumlarda organizasyon dahilindeki ekip bulunduğu noktaya yakın acil vakalara müdahale nedeniyle organizasyon alanında izin almaksızın geri dönmek üzere ayrılabilir. Bu gibi durumlarda gerekli bilgilendirme ve destek için 444 52 83 nolu telefonu arayarak Alarm Merkezi ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Dokuz maddeden oluşan bu form tafafınızdan onaylanarak Das International' a ulaştığında teklif kesinlik kazanacak ve talep edilen ekip yukarıdaki ayrıntılar çerçevesinde gönderilecektir. Formun onaylanarak Das International' a ulaşmasıyla taraflar yukarıdaki maddeleri kabul etmiş sayılır.

Lütfen bu formu en geç organizasyon tarihinden 2 gün önce onaylayıp Das International' a gönderiniz.

Das International | 2017 ©